YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

IV Regaty YouTuberów już 26 maja. Tylu uczestników jeszcze nie było!

regaty youtuberów

Rekordowa pod względem uczestników IV edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów odbędzie się już 26 maja w ośrodku Róży Wiatrów w Węgorzewie na jeziorze Święcajty. W zawodach popłyną m.in.: Cyber Marian, Madeline Gavi, Magik Y, 5 Sposobów na, Beksy, Sprytne Babki, Sadam, SMAV czy WAKSY. Ideą wydarzenia jest promocja regionu Mazur oraz idei żeglarstwa wśród młodych osób. 

W tegorocznej edycji regat weźmie udział ponad 60 najpopularniejszych twórców YouTube. YT360 po raz kolejny ma przyjemność wspierać wydarzenie jako patron medialny. W poprzednich latach wielokrotnie pisaliśmy o żeglarskim przedsięwzięciu, które od 2015 roku odbywa się na Mazurach. Tym razem, organizatorzy idą na rekord. W tegorocznej edycji regat weźmie udział ponad 60 najpopularniejszych twórców YouTube!

Regaty YouTuberów 2018

Nazwa wydarzenia mówi sama za siebie. Polskie gwiazdy YouTube łączą się w załogi i mierzą się w żeglarskim pojedynku. To także okazja do odejścia od komputera, relaksu i aktywnego spędzenia weekendu na Mazurach. Już wkrótce blisko 60 youtuberów z całego kraju przyjedzie do Węgorzewa, by stanąć do walki o żeglarski tytuł Mistrza Polski i Puchar Róży Wiatrów. Jest to pierwsze tak duże plenerowe wydarzenie, podczas którego tak wielu twórców spotka się w jednym czasie i w jednym miejscu. Dla fanów będzie więc to nie tylko szansa do zebrania autografów, czy zrobienia pamiątkowych zdjęć i filmików, ale także porozmawiania z ulubionymi twórcami. Dodatkowo uczestnicy regat przygotowywać będą relacje wideo z przebiegu rywalizacji, dzięki czemu każdy będzie mógł zobaczyć zaciętą walkę od kuchni i poczuć smak prawdziwej żeglarskiej przygody. Regaty odbędą się już 26 maja na mazurskim jeziorze Święcajty. Start i meta w ośrodku Róży Wiatrów w Węgorzewie. Program zawodów przewiduje dwa biegi krótkodystansowe i jeden długodystansowy.

To piękna dyscyplina, która szybko może przerodzić się w prawdziwą pasją. Poza świetną zabawą i sportową rywalizacją, uczy pracy w zespole, odpowiedzialności i kształtuje charaktery. Przy okazji można dowiedzieć się wiele o meteorologii czy prawach fizyki. Organizując regaty z udziałem influencerów, którzy bez wątpienia są dziś idolami, chcemy przybliżyć młodym osobom tematykę żeglarstwa i zachęcić ich również do spróbowania swoich sił na wodzie. Stale rosnąca frekwencja i zainteresowanie wydarzeniem z każdą kolejną edycją, jest chyba najlepszym dowodem na to, że żeglarstwo to świetna sprawa. – Bartek Milewski, organizator wydarzenia z Róży Wiatrów

Z każdą edycją wydarzenie rośnie w siłę, przybywa uczestników, filmów oraz wyświetleń. W tegorocznych regatach pojawi się wiele nowych twarzy takich jak: Ajgor Ignacy, Agnieszka Grzelak, Olciiak, Max Krasoń, Bartek bez przepisu, czy WAKSY. Oprócz nich, zawitają również starzy regatowi wyjadacze: Cyber Marian, ŚmiechawaTV, Magik Y, 5 sposobów na, Astrofaza, Madeline Gavi oraz Beksy. W sumie na starcie regat stawi się aż 13 załóg, składający się z ponad 60 twórców. Łączna liczba subskrypcji youtuberów wynosi ponad 19 000 000. To kolejny rekord zarówno pod względem ilości uczestników, jak również zasięgu wydarzenia.

Poniżej znajdziecie listę załóg, które wystąpią w tegorocznych regatach:

 • ZAŁOGA 1: Ajgor Ignacy, Magic of Y, Beksy Czuga
 • ZAŁOGA 2: Agnieszka Grzelak, SMAV, Dominik Rupiński, Aleksandra Długołęcka
 • ZAŁOGA 3: Olciiak, Olsikowa, Max Krasoń
 • ZAŁOGA 4: Astrofaza, EMCE Kwadrat, Matura to Bzdura
 • ZAŁOGA 5: 5 sposobów, na Kuzyn Hindus
 • ZAŁOGA 6: Wojtek Szumański, Cyber Marian, Autostopem na koniec świata
 • ZAŁOGA 7: DeeJay, Worot, Luure, Rudy Człowiek, Sadam
 • ZAŁOGA 8: Wybrakowana, CTSG87, MrSetoKami, Sou Shibo, That`s Alien, El Buczo
 • ZAŁOGA 9: Madeline Gavi, Epic Cheat Meal, Ihanio, Bartek bez przepisu
 • ZAŁOGA 10: Sprytne Babki
 • ZAŁOGA 11: SmiechawaTV
 • ZAŁOGA 12: Czas Gentlemanów, Motodoradca, Porady Rowerowe, Terenwizja, Kuchnia Renaty
 • ZAŁOGA 14: Waksy, Ponki

Wszystkie informacje dla fanów, aktualności na temat wydarzenia oraz szczegóły na temat kolejnych zgłoszonych uczestników znajdują się na oficjalnym fanpage`u oraz na stronie Regat YouTuberów.