YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Blog Update – Solidna porcja wiedzy o nowoczesnym blogowaniu

Już za niespełna miesiąc na mapie branżowych imprez pojawi się nowe wydarzenie czyli Blog Update. Ponieważ coraz więcej blogerów wykorzystuje wideo do budowania swojej marki, podczas paneli, warsztatów i prelekcji nie zabraknie również zagadnień związanych z YouTube czy Vine. Redakcja YT360 została partnerem medialnym imprezy.

Blog Update odbędzie się za niespełna miesiąc czyli 17 października w siedzibie Microsoft (Al. Jerozolimskie 195 A) w Warszawie. Imprezę podzielono na dwie części: ogólną i warsztatową. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00

Część ogólna to przede wszystkim prelekcje o blogowaniu, które poprowadzą między innymi: Bartosz Idzikowski (PSBV), Artur Jabłoński (arturjablonski.com), Agnieszka Durska i Dawid Szkiełka (Blox.pl). Szczególnej uwadze naszych czytelników polecam panel dyskusyjny o trendach w blogosferze. Gośćmi Tomasza Jaroszka będą: Arlena Witt, Kasia Ogórek, Paweł Luty, Szymon Sikorski i moja skromna osoba. Mam nadzieję, że taki dobór uczestników panelu pozwoli nam wyjść daleko poza blogowanie w jego tradycyjnej formie ;) Poniżej szczegółowa rozpiska ogólnej części imprezy:

9.00 – 11.30 – Sala główna – prezentacje

  • Blog profesjonalny – czyli jaki? – Bartosz Idzikowski, PSBV
  • Narzędzia blogera – Mariusz Kędziora i Tomasz Wiśniewski, Microsoft
  • Profesjonalne blogowanie na platformie – Agnieszka Durska, Dawid Szkiełka, Blox.pl
  • O poczuciu niedoskonałości – Artur Jabłoński, www.arturjablonski.com

11.30 – 12.00 przerwa kawowa

12.00 – 13.00 – panel dyskusyjny

  • Tomasz Jaroszek i goście (Arlena Witt, Kasia Ogórek, Paweł Luty, Bartłomiej Luzak, Szymon
    Sikorski) o trendach w blogosferze: Czy i jak będziemy blogować za 10 lat?

13.00 – 13.45 – przerwa obiadowa

W części warsztatowej, uwadze wszystkich osób zainteresowanych wideo, polecam zajęcia z Kasią Ogórek (Twoje DIY) pt. Jak ugryźć Vine? Prelekcję na temat współpracy blogerów i klientów poprowadzą z kolei Agata Lipiec oraz Maciej Buczkowski z PZU. Myślę, że tu również nie zabraknie contentu związanego z wideo. Warsztaty będą odbywać się równolegle, a większość z nich zostanie powtórzona 3 razy, aby nic nie ominęło uczestników. Zajęcia podzielono na 7 bloków tematycznych. Są to: narzędzia, prawo, marka własna, copywritting, content marketing, zarabianie oraz social media.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://blogupdate.blox.pl/.