YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Darmowa muzyka dla uczestników Grand Video Awards od Audio Network!

Darmowa muzyka do filmów publikowanych na YouTube to temat rzeka. Namnożyło się wiele mitów związanych z tym, co możemy wykorzystywać w naszych produkcjach a czego nie. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest po prostu wykupienie praw autorskich do utworu albo… skorzystanie z okazji i otrzymanie darmowego dostępu do bazy Audio Network w zamian za udział w konkursie Grand Video Awards!

O samym konkursie pisaliśmy już na początku lipca. Grand Video Awards ma zwrócić uwagę widzów na kreatywnych i oryginalnych autorów polskich form wideo w internecie. Ideą plebiscytu organizowanego przez magazyn „Press” jest uhonorowanie najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja twórców oraz budowanie przestrzeni do spotkań przedstawicieli największych marek z autorami.

Podobnie jak w poprzedniej edycji konkursu również w tym roku dla uczestników organizatorzy i partner wydarzenia Audio Network przygotowali coś specjalnego – bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network (do wykorzystania na potrzeby przygotowywanych materiałów konkursowych). By z niej skorzystać, należy po prostu wysłać e-mail na adres gva@audionetwork.pl.

Upewniliśmy się u źródła, jak wyglądają warunki skorzystania z promocji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście wykorzystali muzykę od Audio Network w większej liczbie swoich produkcji. Limit wynosi 5 FILMÓW. Pamiętajcie jednak, że wszystkie filmy w przypadku których użyjecie wybranych utworów, muszą zostać zgłoszone w konkursie! Oczywiście filmy mogą pozostać na waszych kanałach również po zakończeniu trzeciej edycji Grand Video Awards. W opisie należy wkleić po prostu następujący zapis:

“TYTUŁ UTWORU” // AUDIO NETWORK

To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie gali autor filmu, w którym skorzystano z utworu z biblioteki Audio Network, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną ufundowaną przez partnera konkursu.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 września 2017 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

Materiały wideo oceni Jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci.

Zwycięzców III edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie.

A gdybyście potrzebowali wsparcia w temacie muzyki do waszych filmów, polecam zapoznać się z poniższymi artykułami:

Darmowa muzyka, którą można wykorzystać na YouTube: Co wolno, a czego nie?

Prawo autorskie na YouTube: Wojciech Wawrzak odpowiada na nasze pytania.

Darmowa muzyka na YouTube. Wiemy skąd pobrać ją legalnie!