YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

GRAND VIDEO AWARDS 2019 – Weź udział w 5 edycji konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci!

Ruszyła piąta edycja konkursu GRAND VIDEO AWARDS. Ideą GVA jest honorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo. W tym roku  jury w poszerzonym składzie będzie oceniało filmy w dziesięciu kategoriach konkursowych oraz przyzna nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów. Tak właśnie będzie wyglądała piąta edycja konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci!

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU ORAZ KATEGORIE

Zgłoś swój film do 8 września 2019 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowe www.grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach:

Branded Content

Gaming

Hobby, podróże, sport

Beauty, fashion, food

Edukacja, nauka, technika

Publicystyka i wideorozmowa

Muzyka

Wideotutorial

Kultura i sztuka

Rozrywka i komedia

NAGRODY DODATKOWE

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA. Co możesz wygrać dodatkowo? Przedstawiciele Mastercard nagrodzą ich zdaniem najlepszy spośród nadesłanych filmów, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci wyjątkowej niespodzianki na rozpoczęcie czegoś bezcennego. Natomiast Warszawska Szkoła Filmowa wybierze laureata, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym. Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego, bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego. Aby ubiegać się o tę nagrodę musisz wykorzystać muzykę z bazy Audio Network w filmie zgłoszonym, do którejkolwiek kategorii konkursu. W celu uzyskania dostępu do wspomnianej bazy muzycznej napisz mail na adres gva@audionetwork.pl.
Miasto Stołeczne Warszawa ustanawia nagrodę dla twórcy, który nadeśle film do kategorii nazwanej po prostu – Warszawa.

JURY I GALA FINAŁOWA

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku jury w poszerzonym składzie, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową, eksperci z agencji reklamowych, uznani twórcy wideo w sieci oraz przedstawiciele sieci partnerskich. Zwycięzców V edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na Grandvideoawards.pl

Wraz z magazynem „Press” zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!