YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Grand Video Awards Workshops — Warsztaty dla internetowych twórców wideo

Magazyn „Press”, organizator Grand Video Awards, ogólnopolskiego konkursu twórców wideo w sieci zaprasza na warsztaty Grand Video Awards Workshops. Intensywne jednodniowe warsztaty odbędą się w Warszawie 22 marca 2018 roku w Campus Warsaw.

Serwis YT360.PL i Moon Media od kilku lat współpracują z magazynem Press, choćby przy promocji konkursu Grand Video Awards. Tym razem, mamy dla was ważny komunikat związany ze specjalnymi warsztatami, które odbędą się w drugiej połowie marca. Oczywiście nie zabraknie tam naszego zespołu więc tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniem i wszystkimi jego szczegółami.

Warsztaty przeznaczone są dla aspirujących twórców wideo w sieci i zainteresowanych tematyką rozwoju swojego kanału na YouTube. Prelegentami będą zwycięzcy GVA, twórcy o niekwestionowanych osiągnięciach, którzy zdradzą tajniki swojego sukcesu, a także fachowcy z dziedziny wideo, filmu i nowych mediów. Głównym prowadzącymi tej edycji warsztatów będą Marek Hucz i Jan Jurkowski, twórcy Grupy Filmowej Darwin, trzykrotni zwycięzcy Grand Video Awards.

Poniżej możecie zobaczyć szczegółowy plan dnia i tematy wszystkich prelekcji:

Liczba uczestników warsztatów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt warsztatów: 350 zł

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz dostępny na stronie: Gvaworkshops.press.pl