YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

LifeTube Video Fest i T-Mobile Warsaw Games Week łączą siły!

Kolejna edycja jednego z najpopularniejszych, polskich konwentów gwiazd YouTube zaczyna się już jutro! Co ciekawe, w tym roku, impreza towarzyszy T-Mobile Warsaw Games Week, który potrwa do niedzieli!

Efektem współpracy LifeTube Video Fest i wielkiej imprezy dla graczy będzie trzydniowy event bogaty w koncerty, pokazy, turnieje e-sportowe oraz setki innych atrakcji.  Każdy z uczestników z pewnością znajdzie coś dla siebie. Po dwóch dniach z youtuberami zostaje nam jeszcze dodatkowy dzień z grami komputerowymi. Szczegółowy program dostępny jest na stronie organizatora.

wgw+lt_logo

Na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny YouTube, które odpowiedzą na nurtujące widzów pytania w formacie Q&A. Porozmawiamy o gamingu, beauty i lifestylu. Matura to Bzdura rzuci wyzwanie widzom i przetestuje swoją aplikację „Quiz House”, zadając uczestnikom pytania na żywo. Niezawodny iluzjonista Y z kanału “Magic of Y” zaprezentuje pełne magii show a Tivolt i Ziemniak zdradzą tajniki swojej pracy i pokażą, na czym tak naprawdę polega prowadzenie kanału na YouTubie. Nie zabraknie też muzycznego show od ekipy „Na Pełnej” a także występów Czwartej Fali i Cyber Mariana.

W specjalnie przygotowanej strefie na uczestników będzie czekało też kino YouTube, czyli dwudniowy przegląd filmów najpopularniejszych twórców w Polsce. Fani rywalizacji zmierzą się w quizach z wiedzy o filmie, piłce nożnej, a także będą mieli okazję wziąć udział w kultowej Familiadzie. Nie zabraknie również strefy autografów, w której uczestnicy będą mogli spotkać się z ulubionymi YouTuberami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i przybić piątkę. W programie przewidziane są także koncerty. Zagrają m.in. Magda Bereda, Kamila i Radek Tarach.

Fani youtuberów będą mogli spotkać się między innymi z takimi twórcami jak: Ziemniak, Tivolt, Marco Kubiś, AdBuster, Iluzjonista Y, Matura To Bzdura, Na Pełnej, Kosper, Billie Sparrow, Seto, Graba, PLKD, Ichabod, Suchar Codzienny, ihanio.tv, Kameralnie, Kamil in Travel i lamakeupebella.

Bilet wstępu upoważnia do udziału zarówno w LifeTube Video Fest, jak i T-Mobile Warsaw Games Week. Dwie hale z setkami wystawców m.in. Cenega, Ubisoft, PlayStation i Xbox, tysiącami stanowisk i przedpremierowymi pokazami gier zapewnią wielogodzinną rozrywkę i możliwość eksplorowania wirtualnych światów z udziałem najpopularniejszych na rynku platform. Kupno jednego biletu uprawnia do korzystania z atrakcji organizowanych w trzech halach.

Więcej informacji na temat wydarzenia >>>

Bilety na wydarzenie >>>