YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Matt Olech napisał książkę: “33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy YouTuber” [darmowy e-book]

Moda na książki pisane przez youtuberów trwa w najlepsze. Mało kto chce się jednak dzielić swoją wiedzą za darmo. Wyjątkiem jest Matt Olech, którego ebook „33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy YouTuber” ma dziś swoją premierę. Co ciekawe, pobierzecie go zupełnie za darmo!

Matt to youtuber, któremu nie można odmówić doświadczenia. Od 6 lat, konsekwentnie rozwija swój kanał, który liczy obecnie prawie 107 tysięcy subskrybentów. Wiedza, którą autor dzieli się w swojej książce nie jest więc czystą teorią. Wszystkie 33 porady, które Matt upchnął na 63 stronach swojej książki to sprawdzone sposoby na dobry kanał w serwisie YouTube. Niezależnie od tego na jakim poziomie jest obecnie wasz kanał, czy jest to vlog czy może kanał marki, ten ebook to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy mają do czynienia z internetowym wideo.

33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy YouTuber to wyjątkowa pozycja. Nie tylko dlatego, że jest jedną z niewielu dostępnych na polskim rynku oraz w polskich realiach. Również nie dlatego, że jest zupełnie za darmo. Przede wszystkim – jest poparta sześcioletnim doświadczeniem. Nie ma w niej miejsca na teoretyzowanie, a wszystko co zostało opisane jest poparte głównie praktyką. Autor przeprowadza czytelnika nie tylko poprzez sferę techniczną, taką jak wybór kamery czy też oświetlenia, ale również sferę mentalną. Pokazuje jak wiele trzeba w sobie zmienić, by móc zacząć nagrywać na YouTube.

Niezależnie od tego, kim jesteś – początkującym twórcą zafascynowanym możliwościami YouTube’a
czy doświadczonym “jutjuberem” warto żebyś zapoznał się
z tym co opisuje Matt Olech. To nie jest kolejna nudne “how to” pisane z pozycji “wiem najlepiej” tylko przygotowany w przyjemnej formie poradnik w zasadzie dla każdego kto chce się zajmować tworzeniem wideo. – Artur Kurasiński – YourMuse

Książka podzielona jest na 7 części:

  1. Youtuber i technika
  2. Youtuber i nagranie
  3. Youtuber i YouTube
  4. Youtuber i jego program
  5. Youtuber i on sam
  6. Youtuber i pieniądze
  7. Youtuber i społeczność

W każdym rozdziale znajdziemy informacje związane z innymi aspektami pracy youtubera: od porad technicznych do tych bardziej praktycznych. Tu jednak pozwolę sobie potrzymać was trochę w niepewności. Recenzję książki znajdziecie na łamach YT360 już w przyszłym tygodniu i wtedy podzielę się z wami zarówno moimi odczuciami, jak i bardziej szczegółową analizą poradnika, który napisał Matt.

E-book dostępny jest zupełnie za darmo po zapisaniu się do newslettera. Link znajdziecie poniżej:

http://www.subscribepage.com/mattolech

Witaj na YT360.PL!

  • Szukasz wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się na YouTube?
  • Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na YouTube?
  • Nie wiesz jak skutecznie promować się z pomocą kanału wideo?

Jesteśmy pierwszym w Polsce, marketingowym przewodnikiem po YouTube. Zostaw nam swój e-mail. Zero spamu, samo mięso.