YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Sport na YouTube: 7 kanałów, dzięki którym zaczniesz się ruszać

najlepsze kanały youtube sport

Jakie kanały warto śledzić, by spędzić ciekawie czas, dowiedzieć się nowych rzeczy i zainspirować do działania? Na przykład sportowe. Dziś, mamy dla was 7 wyjątkowych kanałów, które pomogą zadbać o formę, zrzucić niepotrzebne kilogramy albo po prostu znaleźć motywację aby spróbować w życiu czegoś nowego.

Codziennie Fit

Marta Hennig przez dziewięć lat sama trenowała lekkoatletykę, a dziś pomaga innym prowadzić zdrowy tryb życia. Na YouTube zamieszcza treningi wideo, radzi, co jeść, żeby zdrowo przytyć lub schudnąć, albo jak zmotywować się do ćwiczeń. Podkreśla, że zdrowy tryb życia nie powinien być karą, tylko przyjemnością, i nie ma u niej miejsca na dietetyczny i treningowy fanatyzm.

so KAYKA

Zna sześć języków i uczy się trzech kolejnych. Na swoim kanale pokazuje jak wygląda życie tancerki, prezentuje kroki i ruchy taneczne a także… wyjaśnia wiele problemów natury filologicznej. Je specjalność to salsa kubańska i reggaeton. Kaję znajdziecie też na kanale Boobksie, gdzie razem z Erill “mówią i myślą po męsku”.

Trenuj z Krzychem

Krzysztof Golonka swoją sportową pasję przekuł na prawdziwą kopalnię treści dla fanów futbolu. Uczy trików piłkarskich i prowadzi kursy, jak zostać Ronadlo w 180 dni. Krzysztof pomagał w biciu rekordu Guinessa pod względem największej liczby osób podbijających piłkę głową czy rekordu świata dotyczącego wysokości z jakiej strzelono gola. Nagrał także odcinki, w których swoje piłkarskie umiejętności prezentuje razem z… Robertem Lewandowskim.

Agata Ucińska

Agata jest absolwentką warszawskiej AWF oraz kursu w szkole Trimurti Yoga w Indiach. Prezentuje nie tylko programy ćwiczeniowe z zakresu jogi, ale także pomysły na to jak zmotywować się do regularnej praktyki tej dyscypliny. Na kanale Agaty można znaleźć cykl z jogą na dobry początek dnia, filmy z wytłumaczeniem poszczególnych pozycji czy porady od fizjoterapeuty dotyczące tego na co zwrócić uwagę praktykując jogę.

Monika Kołakowska

Monika w każdy czwartek o 16:00 publikuje nowy odcinek z kolejnym treningiem do wykonania w domu. Każdy kto chce zgubić dodatkowe kilogramy, poćwiczyć interwały, cardio lub tabatę znajdzie u niej szereg gotowych programów wraz z niezbędną rozgrzewką. Dla odchudzających się osób na pewno przydatne okażą się także informacje ile kalorii pozwoli spalić każdy trening.

Trening Fitness

Paula Piotrzkowska to instruktorka fitness i tańca nowoczesnego. Jej kanał to prawdziwe kompendium wiedzy dla osób chcących popracować nad swoją kondycją i sylwetką. U Pauli można znaleźć filmy z treningiem całego ciała, ćwiczeniami dla początkujących czy dla kobiet w ciąży. Zapracowani mogą także liczyć na pomysły dotyczące przygotowania pudełek z jedzeniem na kilka dni, a także na… ćwiczenia w biurze.

Agnieszka Robakiewicz

Jeśli zwykła joga to dla was za mało, warto odwiedzić kanał Agnieszki Robakiewicz z portalu jogalifestyle.com. Jego twórczyni jest autorką pierwszej w Polsce książki poświęconej w całości jodze z kołem czyli tzw. “workout wheel”. Na kanale można znaleźć inspirację do praktyki jogi, kursy oddechowe a także wiele materiałów poświęconych sztuce relaksu.