YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

NutkoSfera wystartowała na YouTube: CeZik nagrywa piosenki dla dzieci

Na taki kanał czekałem od dawna. Piosenki dla dzieci tworzone z myślą o YouTube, już dawno podbiły serca rodziców i pociech na całym świecie. Brakowało mi polskojęzycznego kanału tego typu. Rękawice w tym temacie podjął CeZik i mam nadzieję, że jego projekt NutkoSfera szybko zdobędzie tak dużą popularność jak jego poprzednie projekty…

CeZik, czyli Cezary Nowak. Od trzech dekad (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 milionów odsłon, co sprawia, że artysta jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w internecie.

Jakiś czas temu, na kanale NutkoSfera pojawiły się cztery pierwsze utwory. Autor zdradził wtedy na Facebooku, skąd wziął się pomysł na zupełnie nowy nurt w jego twórczości:

Ten post kieruję głównie do osób planujących lub posiadających małe dzieci… oraz do tych którzy małymi dziećmi się nadal czują.

Jako iż moje życie od ponad roku kręci się wokół tematyki rodzicielstwa, siłą rzeczy zacząłem badać internet pod kątem treści dla najmłodszych. Głównie tych muzycznych. Nie byłem przesadnie zachwycony warstwą muzyczną – dużo biesiady, disco i tym podobnych klimatów. Nie pozostało nic innego jak się wtrącić.

No to się wtrąciłem i stworzyłem NutkoSferę – melodyjne miejsce dla najmłodszych. Ma bawić, uczyć i rozwijać wrażliwość muzyczną… oraz nie doprowadzać rodziców do szału.

Kanał dopiero się rozwija (hulają 4 klipy) ale zainteresowanych tematyką już teraz zapraszam do oglądania, lubienia, szanowania i subskrybowania. Będzie coraz więcej, bogaciej i ambitniej.

A co z dużym CeZikiem? Czas pokaże.

Wszyscy wiemy, że na YouTube bardzo łatwo jest trafić na treści, które niekoniecznie powinny oglądać nasze pociechy. O sposobach na bezpieczny content dla dzieci, pisaliśmy jakiś czas temu w artykule „8 porad: YouTube bezpieczny dla twojego dziecka”. Wchodząc na nowy kanał CeZika, możecie być pewni, że piosenki będą dostosowane do wieku maluchów.