YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Orange Video Fest by LifeTube już w sobotę!

Polska scena YouTuberów dopiero rozwija swoje skrzydła. Dzieje się to jednak na tyle dynamicznie, że od dłuższego czasu, potrzebowaliśmy imprezy z prawdziwego zdarzenia, która w jednym miejscu zbierze całą branżę. Działania w tym kierunku podjął LifeTube i dzięki ich inicjatywie, już w tę sobotę, spotkamy się na pierwszym Orange Video Fest na warszawskim Torwarze.

Impreza ma być największym w naszym kraju świętem YouTube, gdzie fani, będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych twórców. Swoją wizytę potwierdziło kilkudziesięciu YouTuberów. Na Orange Video Fest pojawią się takie gwiazdy jak SAWardęga, Abstrachuje, AdBuster, Piotr Ogiński czy Martin Stankiewicz. Oprócz rozrywkowych aspektów imprezy, nie zabraknie również prelekcji i wystąpień, które towarzyszyć będą branżowej konferencji. Na scenie pojawią się między innymi: Maciej Budzich z bloga mediafun.pl, Michał Sadowski, SEO Brand24, Konrad Tkaczyk, prezes Hash.FM, Jeffrey Harmon, architekt sukcesu Orabrush na YouTube oraz wielu innych. Pełną listę gości i prelegentów, znajdziecie na stronie www.orangevideofest.pl.

lifetube

Bramy Torwaru otworzą się o godzinie 9:00. Szczegółowy grafik wszystkich wystąpień znajdziecie TUTAJ. Organizatorzy przewidzieli również kilka nietypowych atrakcji. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w grze miejskiej oraz zagrać w Fifę z ulubionymi YouTuberami. Przewidziano również turniej League Of Legends a także Counter Strike. Nie zabraknie również stoisk na których pojawią się zarówno marki związane z polską sceną YouTube, jak również sami YouTuberzy. Cała impreza potrwa do godziny 21. Jednoosobowy bilet kosztuje 39 złotych. W specjalnej promocji można również kupić karnety wieloosobowe.

Na Orange Video Fest by LifeTube nie zabraknie oczywiście ekipy YT360. Jeśli macie pytania do ulubionych YouTuberów, dajcie znać w komentarzach. W miarę możliwości postaramy się je zadać podczas wywiadów.