YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Poznaj najczęściej udostępniany film w historii Facebooka

Wideo o którym mowa wylądowało na Facebooku ponad miesiąc temu. Na pierwszy rzut oka nie różni się od tysięcy podobnych filmów z ciekawymi poradami, które mają ułatwić nam życie. Jest jednak coś, co odróżnia tę produkcję od konkurencji. Do tej pory udostępniono ją ponad 11 milionów razy i tym samym pobito nowy rekord Facebooka!

Zacznijmy od tego czym jest Blossom czyli fanpage na którym pojawiło się rekordowe wideo. Facebookowa strona i konta na Pintereście oraz Instagramie, które noszą tę nazwę należą do platformy wydawniczej First Media. Blossom skupia się przede wszystkim na projektach DIY przy których możemy spędzać czas z naszymi dziećmi. Oprócz Blossom, wydawca posiada również: So Yoummy, traktujące o gotowaniu, programy BabyFirst TV dedykowane najmłodszym oraz serwis Real Moms poświęcony tematom parentingowym. Blossom skierowane jest przede wszystkim do dzieci i mam z pokolenia millenialsów.

Tu możecie zobaczyć wideo o którym mowa:

https://www.facebook.com/FirstMediaBlossom/videos/10155361643304586/

Film, który do tej pory, udostępniono na Facebooku ponad 11 milionów razy to po prostu 7 porad DIY (do it yourself), związanych z organizacją miejsca w szufladach i szafach. Przyznam szczerze, że takich produkcji widziałem już dziesiątki a life-hacki, które możemy tu znaleźć wielokrotnie pojawiały się już w mediach społecznościowych. Nie potrafię więc stwierdzić, na czym polega fenomen tego wideo. Co ciekawe, lawina udostępnień nadal się nie zatrzymuje.

Zrzut ekranu 2017-07-05 o 21.02.49

Fanpage na którym pojawił się film obserwuje obecnie ponad 20 milionów osób. Wideo z life-hackami, które pobiło rekord zdobyło do tej pory 2,4 miliona polubień i zaliczyło 345 milionów wyświetleń. Myślę, że w wolnej chwili warto zajrzeć na platformy i media społecznościowe zarządzane przez First Media i poszukać tam inspiracji do swoich filmów. Jak pokazują liczby: oni wiedzą jak robić to dobrze!

Witaj na YT360.PL!

  • Szukasz wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się na YouTube?
  • Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na YouTube?
  • Nie wiesz jak skutecznie promować się z pomocą kanału wideo?

Jesteśmy pierwszym w Polsce, marketingowym przewodnikiem po YouTube. Zostaw nam swój e-mail. Zero spamu, samo mięso.