YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Poznaliśmy uczestników III Żeglarskich Mistrzostwach Polski YouTuberów

Do rozpoczęcia III edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów pozostało jeszcze 50 dni, a wśród zgłoszonych uczestników są już twórcy z ponad 40 czołowych kanałów. Do zaciętej walki o Puchar Róży Wiatrów staną m.in.: JDabrowsky, SKKF, Poszukiwacz, Izak, Rojo, Gimper, Beksy, Letni Chamski Podryw, Cyber Marian, Magic Of Y oraz Szwagry. 

Regaty YouTuberów to pierwsze i jak dotychczas jedyne wydarzenie o tematyce sportowej stworzone z myślą o twórcach YouTube. To wyjątkowa okazja do spotkania się środowiska YouTuberów z całej Polski w jednym miejscu, a wszystko dodatkowo w atmosferze sportowej rywalizacji. Dzięki powstającym po regatach vlogom, relacje z dotychczasowych dwóch edycji obejrzano w sumie aż 6 milionów razy. O fenomenie zawodów pisaliśmy przy okazji ubiegłorocznej edycji. Wiele wskazuje na to, że i tym razem uda się pobić kolejne rekordy.

W dotychczasowych dwóch edycjach Regat YouTuberów udział wzięło łącznie aż 65 twórców. Na najwyższym stopniu podium stawała kolejno załoga PompaTeam z IsAmU na czele oraz ekipa Śmiechawy. To właśnie Ci ostatni, 13 maja, bronić będą mistrzowskiego tytułu. Kapitan załogi -Szwagier wszystkich szwagrów, już rok temu rzucił wyzwanie innym twórcom, by Ci podjęli próbę odebrania mu zwycięskiego Pucharu Róży Wiatrów. W odpowiedzi na ten apel, do startu w III edycji Regat YouTuberów, zgłosiło się już ponad 40 twórców ze ścisłej czołówki polskiego YouTube`a. Zapowiada to zaciekłą rywalizację, ale także kolejną edycję Żeglarskich Mistrzostw Polski w gwiazdorskiej obsadzie.

Poza Szwagrami ze Śmiechawy, wśród zgłoszonych uczestników są: MrSetoKami, Rojo, Gimper, Sou Shibo, Magik Y, Izak, Duży w Maluchu, ŚmiechawaTV, Dominik Futbolowe, Viren, Madeline Gavi, ZosiaNS, CTSG87, TivoltGames, Husiek, Jcob, Kolega Ignacy, Olciiak, Cyber Marian, Klocuch, Kisiel, Beksy, Letni Chamski Podryw, Astrofaza, emce□, Czas Gentlemanów, Kameralnie, CzugAGameProject, ihanio, Zmianoholiczka, Madzionka, Poszukiwacz, Chocolate Milk, Ewelina Orzegowska, JDabrowsky, Thorek, SMAV, SKKF, Kiślu czy Wojtek Szumański.

Wszystkie informacje dla fanów, aktualności na temat wydarzenia oraz szczegóły na temat kolejnych zgłoszonych uczestników znajdują się na oficjalnym fanpage`u oraz na stronie Regat YouTuberów.

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/regatyYT/

Oficjalna strona Regat YouTuberów: http://regatyyoutuberow.roza.pl/ 

Witaj na YT360.PL!

  • Szukasz wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się na YouTube?
  • Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na YouTube?
  • Nie wiesz jak skutecznie promować się z pomocą kanału wideo?

Jesteśmy pierwszym w Polsce, marketingowym przewodnikiem po YouTube. Zostaw nam swój e-mail. Zero spamu, samo mięso.