YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Już dziś zapisz się na See Bloggers – największy festiwal twórców internetowych!

Jedno z największych wydarzeń łączących bloggerów, youtuberów i przedstawicieli marek odbędzie się w czerwcu w Łodzi. Na tegorocznym SeeBloggers, w 13 strefach tematycznych, pojawi 2500 uczestników oraz ekspertów z branży influencer marketingu. Właśnie ruszyły zapisy, które potrwają do 1 kwietnia 2019 roku!

Nadchodząca, siódma edycja See Bloggers to szereg warsztatów, paneli dyskusyjnych, prelekcji i przestrzeni zagospodarowanych przez partnerów festiwalu. Wystąpienia ekspertów i influencerów odbywać się będą na dwóch scenach łódzkiego kompleksu EC1 Łódź – Miasto Kultury. Do tej pory, swoją obecność potwierdzili między innymi: Filip Chajzer, JelenieJaja, Fashionable.com.pl, Dorota Wellman i Marta Klepka. 

Zapisz się na SeeBloggers!

Aby wciąż udział w wydarzeniu, należy skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem www.seebloggers.pl. W wydarzeniu może wziąć udział każdy twórca internetowy, niezależnie od liczby subskrybentów lub followersów i podejmowanej tematyki. Jak co roku, nie liczy się kolejność zgłoszeń, ale jakość prowadzonych kanałów, oryginalność i pomysł. Zapisy potrwają do 1 kwietnia 2019 roku. Organizatorzy zapoznają się ze wszystkimi formularzami zgłoszeniowymi i wybiorą 2500 finalnych uczestników festiwalu. Zapisy potrwają dwa tygodnie. Warto zauważyć, że w tym roku festiwal potrwa o jeden dzień dłużej i rozpocznie się już w piątek, 7 czerwca.

Zważając na rozmach dotychczasowych festiwali, na których gościli m.in. Jurek Owsiak, Katarzyna Nosowska, Michał Żebrowski, Fit Lovers, Urszula Dudziak, Sylwester Wardęga, Agnieszka Hyży, Martin Stankiewicz, Maciej Orłoś, Red Lipstick Monster, Jessica Mercedes, czy Pascal Brodnicki, z pewnością można spodziewać się wielu interesujących postaci ze świata internetu i mediów tradycyjnych. Warto śledzić media społecznościowe See Bloggers, bo to tam w pierwszej kolejności pojawiają się wszystkie aktualności oraz sylwetki prelegentów.

#Hashtagi Roku

W ramach See Bloggers Łódź organizowany jest również Plebiscyt #Hashtagi Roku. Jest to konkurs dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, tworzą oryginalne treści i budują aktywną społeczność odbiorców. W zeszłym roku nagrody otrzymali: Fit Lovers (Influencer Roku), Blog Ojciec (Bloger Roku), Marzena Marideko (Instagramer Roku), Emce Kwadrat (Twórca Wideo Roku) oraz Doktor Ania (Odkrycie See Bloggers Łódź). Przyznano też nagrody specjalne od Partnerów Plebiscytu, m. in. od Twojego Stylu, Meloradio, czy marki Apart. Ukoronowaniem Plebiscytu jest uroczysta Gala, która odbędzie się w tym roku 8 czerwca. To właśnie podczas Gali wręczone zostaną nagrody. Galę uświetni koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej, której nazwisko wkrótce zostanie ujawnione.

Kim jest twórca internetowy?

Twórczość internetowa nie ogranicza się już tylko do prowadzenia bloga lub nagrywania filmów na YouTube. Współcześni influencerzy bardzo często prowadzą aktywne profile na kilku kanałach. Podczas See Bloggers Łódź będzie można spotkać osoby prowadzące popularne profile w serwisach takich jak YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, czy TikTok.