YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Warsaw Corporate Film Festival – nie może was tam zabraknąć!

warsaw corporate film festival

17 maja 2018 r. odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal filmów korporacyjnych – Warsaw Corporate Film Festival. Jest to wydarzenie kulturalno-biznesowe o zasięgu międzynarodowym, podczas którego nagradzane są najlepsze filmy korporacyjne. Serwis YT360 został patronem medialnym wydarzenia dlatego tym bardziej zachęcamy was do zapoznania się z atrakcjami jakie czekają na uczestników festiwalu.

Warsaw Corporate Film Festival to pierwszy festiwal filmów korporacyjnych w Polsce, podczas którego nagradzane są najlepsze filmy korporacyjne na świecie. Udział w konkursie festiwalowym to doskonała okazja do prezentacji filmu przed niezależnym jury oraz promocji marki w międzynarodowym środowisku. Festiwal odbywa się w Warszawie, w jednym z najprężniej rozwijających się centrów biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które skupia setki tysięcy międzynarodowych przedsiębiorstw. Twórcy najlepszych produkcji filmowych zostaną nagrodzeni statuetkami podczas uroczystej gali wręczania nagród, na której nie zabraknie licznych atrakcji i dobrej zabawy. Jest to również doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz poznania najnowszych trendów w komunikacji audiowizualnej.

Nagrody zostaną wręcznone w następujących kategoriach:

 1. Komunikacja Wewnętrzna
 2. Komunikacja Korporacyjna
 3. Komunikacja Marketingowa
  – B2B
  – B2C
 4. Komunikacja HR
 5. Wydarzenia i Konferencje
 6. Filmy Turystyczne
 7. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
 8. Kampanie społeczne
 9. Online media
 10. Kategorie techniczne:
  A. Zdjęcia
  B. Reżyseria
  C. Scenariusz
  D. Montaż
  E. Muzyka
  F. Animacja
  G. Efekty specjalne

Celem wydarzenia jest promocja przedsiębiorstw oraz ich kampanii audiowizualnych w międzynarodowym środowisku; upowszechnianie trendów w korporacyjnej komunikacji audiowizualnej, mającej kluczowe znaczenie w budowaniu reputacji przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej; stworzenie środowiska wspierającego nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promocja polskiego przemysłu audiowizualnego.

Wydarzenie skierowane jest do filmowców i korporacji, a twórcy najlepszych produkcji filmowych zostaną nagrodzeni statuetkami podczas uroczystej gali wręczania nagród, podczas której przewidujemy między innymi: wyłonienie laureatów konkursu, bankiet oraz występy artystyczne.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwości zakupu biletu na galę można znaleźć na stronie:

 www.warsawcorporate.com