YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Youtuberzy przejmują telewizję 4FunTV

W telewizji 4FunTV wystartowały właśnie dwa nowe programy z udziałem znanych, polskich youtuberów. Na szklanym ekranie zobaczymy między innymi Adama i Jana z kanału „Na Pełnej” a także AdBustera, Patryka Brzozowskiego oraz Marcina Okoniewskiego.

Nowe programy to “Na pełnej” oraz „4FUN TUBE”. Są one w całości tworzone przez polskich twórców działających na YouTube. Innowacyjne formaty są efektem współpracy telewizji 4FunTV z siecią partnerską LifeTube.

Cieszymy się z nowej strategii współpracy z 4FUN.TV. Jako sieć partnerska YouTube od dawna podkreślamy, że między telewizją a wideo w sieci istnieje konwergencja mediów, a nie rywalizacja. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie korzystna zarówno dla naszych twórców, jak i stacji 4FUN.TV, która ma doświadczenie w realizacji programów z polskimi youtuberami – mówi Paweł Stano, prezes LifeTube

Ten eksperymentalny projekt ma przynieść wymierne korzyści obu stronom. 4FunTV liczy na innowacyjny i unikalny content, a youtuberzy otrzymają możliwość zaprezentowania się nowej widowni i w zmienionym formacie. Co ciekawe, spółka 4Fun Media już teraz zapowiada kolejne działania z wykorzystaniem internetowych influencerów.

Współpraca z LifeTube jest naturalną, ale również bardzo istotną zmianą w naszej strategii kontentowej. Pierwszy raz na tak szeroką skalę wchodzimy w kooperację z siecią partnerską oraz jej influencerami. Jeśli projekt okaże się sukcesem, w najbliższej przyszłości pojawią się kolejne formaty programowe tworzone we współpracy z osobowościami znanymi do tej pory tylko z sieci internet – zapewnia Mateusz Górecki, członek zarządu 4Fun Media

Program „Na pełnej”

Pasmo “Na pełnej” to autorski projekt prowadzony przez Adama Strycharczuka i Jana Frączka, którzy w serwisie YouTube prowadzą kanał z parodiami znanych światowych hitów muzycznych nosząty dokładnie tę samą nazwę. W programie emitowanym w telewizji 4FunTV panowie będą komentować poczynania innych youtuberów, robić challenge, a także przeprowadzać wywiady.

4Fun Tube w 4FunTV

4Fun Tube to z kolei krótkie wejścia znanych youtuberów, które pojawią się pomiędzy innymi programami emitowanymi w 4FunTV. W cyklu pojawi się m.in. Marek Hoffman znany jako AdBuster. Będzie również Alexxis Ola wraz ze swoimi tutorialami makijażowymi, Marcin Okoniewski (Okoń w sieci) z wyjątkowymi opowieściami o książkach i Patryk Brzozowski – twórca kanału Kameralnie. W materiałach pojawią się również dotychczasowi prowadzący znani z 4FunTV – Jacek Januszko, Kristina Kurchewa oraz Łukasz Soblik.

Szczegółowa ramówka dostępna jest pod adresem: https://4fun.tv/4fun-tv#ramowka.