YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

The Team

Nasz zespół tworzą ludzie zarażeni pasją do wideo, social mediów i internetowych trendów. Wszystko to łączą w całość pisząc na temat YouTube. Poznajcie ich:

Bartłomiej Luzak

Copywritter, scenarzysta i redaktor prowadzący serwisu YT360.PL. Kiedy na ostatnią chwilę trzeba poskładać słowa, potrafi przekroczyć prędkość ponaddźwiękową. Wideomarketing nie ma przed nim tajemnic. Storytelling to jego pasja, dlatego uwielbia dobrze opowiedziane historie: zarówno te zapisane, jak i obrazkowe. Twórca kanału "Kręci się" poświęconego produkcji wideo.

  Aleksandra Mikołajczyk

  Najlepiej czuje się przed kamerą lub mikrofonem. Przygodę z wideo rozpoczęła ponad dekadę temu w interaktywnej telewizji internetowej Lookr.tv, gdzie była prezenterką i redaktorem. Potem zgłębiała tajniki telewizji na żywo w TVN Warszawa prowadząc program "Rytm miasta". Obecnie jest CEO grupy Moon Media Video, specjalizującej się w produkcjach filmowych, live streamingu oraz kampaniach z youtuberami. Prowadzi wywiady ze startupowcami w programie Startup Kumite w serwisie StartupTV.pl oraz twórcami produkcji internetowych w serwisie YT360.pl – w programie dotyczącym wideo marketingu YouTube Backstage na YT360.pl.

   Kontakt

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości

   Gdzie jesteśmy?

   ul​.​ Chłodna 64 (STUDIO)
   00-872 Warszawa

   Witaj na YT360.PL!

   • Szukasz wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się na YouTube?
   • Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na YouTube?
   • Nie wiesz jak skutecznie promować się z pomocą kanału wideo?

   Jesteśmy pierwszym w Polsce, marketingowym przewodnikiem po YouTube. Zostaw nam swój e-mail. Zero spamu, samo mięso.