YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

The Team

Nasz zespół tworzą ludzie zarażeni pasją do wideo, social mediów i internetowych trendów. Wszystko to łączą w całość pisząc na temat YouTube. Poznajcie ich:

Bartłomiej Luzak

Copywritter, scenarzysta i redaktor prowadzący serwisu YT360.PL. Kiedy na ostatnią chwilę trzeba poskładać słowa, potrafi przekroczyć prędkość ponaddźwiękową. Wideomarketing nie ma przed nim tajemnic. Wielokrotnie prowadził prelekcje na temat wykorzystania contentu video podczas takich wydarzeń jak Czwartki Social Media (m.in. Łódź, Warszawa, Olsztyn), Komu Komunikacja, Marketing Meeting czy Marketing przy Kawie. Storytelling to jego pasja, dlatego uwielbia dobrze opowiedziane historie: zarówno te zapisane, jak i obrazkowe. Jest twórcą kanału YouTube "Kręci się" poświęconego produkcji video.

  Aleksandra Mikołajczyk

  Najlepiej czuje się przed kamerą lub mikrofonem. Przygodę z wideo rozpoczęła ponad dekadę temu w interaktywnej telewizji internetowej Lookr.tv, gdzie była prezenterką i redaktorem. Potem zgłębiała tajniki telewizji na żywo w TVN Warszawa prowadząc program "Rytm miasta". Obecnie jest CEO grupy Moon Media Video, specjalizującej się w produkcjach filmowych, live streamingu oraz kampaniach z youtuberami. Prowadzi wywiady ze startupowcami w programie Startup Kumite w serwisie StartupTV.pl oraz twórcami produkcji internetowych w serwisie YT360.pl – w programie dotyczącym wideo marketingu YouTube Backstage na YT360.pl.

   Kontakt

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości

   Gdzie jesteśmy?

   ul​.​ Chłodna 64 (STUDIO)
   00-872 Warszawa