YT360.PL — Pierwszy w Polsce marketingowy przewodnik po YouTube

YT360

Zwycięzcy Grand Video Awards odwiedzą YouTube Space w Berlinie!

O konkursie Grand Video Awards pisaliśmy już miesiąc temu. Przypominamy, że swoje filmy można zgłaszać już tylko przez 11 dni. Jeśli tworzycie internetowe wideo i wiecie, że robicie to dobrze, nie możecie przegapić zapisów! 

Miesięcznik „Press” już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórców Wideo w Sieci – Grand Video Awards, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w Internecie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września 2016 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

Zrzut ekranu 2016-08-19 o 17.26.32

Organizatorzy konkursu właśnie uchylili rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o nagrody w konkursie. Zwycięzcy GVA zostaną zaproszeni przez YouTube do Berlina na dwudniową wizytę w YouTube Space!

YouTube Space to wyjątkowa przestrzeń dla społeczności twórców YouTube. W tym miejscu mogą uczyć się od najlepszych ekspertów branży, mają szansę poznawać inne gwiazdy YouTube i współpracować ze sobą. Mają również bezpłatny dostęp do najnowszego sprzętu audio-wideo oraz służącego do edycji. Dzięki temu mogą tworzyć jeszcze ciekawsze jakościowe materiały na swoje kanały.

Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

W skład jury wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci.

Zwycięzców II edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 27 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na Grandvideoawards.pl.

Więcej o GVA przeczytacie tutaj: https://yt360.pl/zapomnij-zglosic-swoich-filmow-ii-edycji-konkursu-grand-video-awards/

Partnerzy:

  • Organizator: „Press”
  • Partner kreatywny Grand Video Awards: Change
  • Partner merytoryczny: Allegro
  • Partner technologiczny Grand Video Awards: Asus Partner Grand Video Awards: Audio Network, Samsung
  • Sieci partnerskie: Epic Makers, Gamellon, Mediakraft TV, LifeTube, TalentMedia, GetHero, Video Brothers
  • Patroni medialni: Interia.pl, Brand24, „Gala”, „Focus”, YT 360, Radio Eska, Apy News

Witaj na YT360.PL!

  • Szukasz wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się na YouTube?
  • Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na YouTube?
  • Nie wiesz jak skutecznie promować się z pomocą kanału wideo?

Jesteśmy pierwszym w Polsce, marketingowym przewodnikiem po YouTube. Zostaw nam swój e-mail. Zero spamu, samo mięso.